Telefonlarymyz
tr en

Şirket Profili

        Grup firmalarımız Neva Ltd & Sim Ltd. 1983 yılından bugüne istikrarlı gelişimini sürdüren, değişik sektörlere hammadde hizmeti veren ithalat ve ihracatçı kuruluşlardır.

        Neva Gıda Ltd. Ar-Ge ekibimiz 2009 yılında gıda alanında yüksek kaliteli ürünler üzerine üretim ve pazarlama imkanlarını araştırmaya başladı.Bu çalışmalarımıza başladığımız günden itibaren sıradan ve faydadan uzak ürünler yerine, insanımızın sağlığına katkı sunacak özellikli ve yüksek kalitede gıda ürünlerini geliştirme ve üretme düşüncesinden asla ödün vermedi.

        Ar-Ge sürecinde; gelişmiş ülke insanlarının sahip olduğu ,henüz bizim insanımızın istifade edemediği çok önemli bir alan üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. 

        Hayatımızda “su”dan sonra en çok tüketilen ve su kadar önemli ürünün “sıvı yağ”lar olduğu gerçeği başlama noktamız oldu.

Ticari kaygılar ve hesapların ötesinde, Ülke insanımızın en yüksek kalitede,%100 naturel ürünler sunabilmek inanç ve azmiyle çalışmalarımızı tamamladık. Hammadde girişinden ambalajlanmasına kadar el değmeden (kontinü) bir sistemle soğuk pres yağlar üretebilecek en son teknoloji tesisimizi hayata geçirdik.Üretim hattının tüm makine,ekipman ve detayları AB ülkelerinden ve tamamen gıdaya uygun 1.sınıf materyallerden oluşturuldu.

        %100 Soğuk pres yağ üretimi alanında kapasite, hijyen ,sanitasyon anlamında bir ilk olma özelliği taşıyan tesisimizde her türlü yağlı tohumun ve yaprağın yağını doğallığını bozmadan çıkartıyoruz Oneva markası ile üretip tüketicinin faydasına sunuyoruz.

        “ONEVA” markası taşıyan yağlarımızın, üretim sürecinde maruz kaldığı ısı kesinlikle 40 ⁰C üstüne çıkmamakta ,hiçbir şekilde kimyasal işlem görmemekte ve katlı maddesi ihtiva etmemektedir.

 

 

Online SatýþGörüş ÖneriKargom NeredeFabrikamýzdan GörüntülerSatýþ NoktalarýmýzSoru-Cevap