Telefonlarymyz
tr en

Namık Kemal Üniversitesi`ni Ziyaret Ettik

Facebookta Payla Tweetle

Oneva Üniversite

      Firmamız Genel Koordinatörü Yakup ALBAYRAK ve Genel Müdürü Süha ERSOY Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Osman ŞİMŞEK’i makamında ziyaret ettiler.

      Ziyarette; Veteriner Fakültesi Dekan V. Prof Dr. Şefik KURULTAY, Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mehmet DEMİRCİ ve Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Ümit GEÇGEL de bulundular.

      Firmamızın; “Soğuk Pres Yağ” üretimi alanında Üniversite-Sanayi işbirliğinin güzel bir örneğinin oluşumunda katkılarını esirgemeyen Namık Kemal Üniversitesi yönetimine yaptığı teşekkür ziyaretinde, oluşan sinerjinin geliştirilmesinde fikir birliği sağlandı. Ülke menfaatleri ve insan sağlığının ön planda tutulduğu bağlantılı projelerin geliştirilmesi konuları görüşüldü.

      Namık Kemal Üniversitesi Yönetiminin firma girişimlerimize gösterdiği bu yakınlık ve ezber bozan teveccühleri sebebiyle, Sayın RektörProf.Dr.Osman ŞİMŞEK beye ve çok değerli mesai arkadaşlarına  tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Oneva Üniversite

 Soldan Sağa;

*Veteriner Fakültesi Dekan V. Prof Dr. Şefik KURULTAY *Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mehmet Demirci *Neva Ltd.Gen.Koor.Yakup ALBAYRAK *Rektör Prof.Dr. Osman ŞİMŞEK *Neva Ltd.Gen.Müd.Suha ERSOY *Gıda Mühendisliği Bölümü Öğr.Üyesi Doç Dr. Ümit Geçgel

 

 

 

Online SatýþGörüş ÖneriKargom NeredeFabrikamýzdan GörüntülerSatýþ NoktalarýmýzSoru-Cevap